دبیرستان هیات امنایی امام صادق(ع)
   
جهت ثبت نام در دبیرستان امام صادق(ع) از پنل پیش ثبت نام وارد شده و فرم های مربوطه را تکمیل نمایید و منتظر تماس از طرف مدرسه بمانید تا تاریخ و زمان حضور ولی دانش آموز در مدرسه برای ثبت نام نهایی را اعلام نماییم.
 
 
  مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در دبیرستان امام جعفر صادق (ع)  
 
  پرسشهای متداول  
شرایط ثبت نام در این مدرسه چگونه است؟
این مدرسه در کدام منطقه آموزش پرورش قرار دارد و محدوده ثبت نام آن کجاست؟
بیشتر ...
 
  اخبار  
 
  سایت هوشمند  
به یاری خداوند و با همراهی و هم دلی اعضای محترم انجمن و دبیران گرامی ، تمامی کلاس های دبیرستان به سیستم هوشمند مجهز، و امکان بهره مندی دبیران و دانش آموزان عزیز از این سیستم فراهم گردید.
 
  مناسبت ها  
 
سخن مدیر
باسمه تعالی
اولیای ارجمند ، دانش آموزان عزیز
با سلام
بدون شک مقطع دبیرستان از مهمترین دورانی است که نقش بسیار مهم و ویژه ای در زندگی افراد دارد ، تعیین مسیر زندگی تحصیلی افراد که بسیاری از دیگر جریان های زندگی تابع این مسیر می باشند در دوران دبیرستان اتفاق می افتد.
به همین سبب شناخت توانایی های افراد ، هدف گیری صحیح برای زندگی آینده و اجرای صحیح برنامه های مد نظر ضامن رسیدن به آینده ای درخشان می باشند.
دبیرستان امام صادق (ع) می کوشد تا با بهره مندی از توانایی ها و ظرفیت های خود سهمی در زندگی آتی دانش آموزان خود ایفا نماید، انتظار می رود شما دانش آموختگان عزیز در این امر مهم اولیای دبیرستان را یاری نموده تا موفقیت های روزافزون ایران عزیز و اسلامی باشیم.
  با احترام                                                 
مدیریت دبیرستان امام صادق (ع)                      
رضا زمانی جویباری                                
 
 
تصویر گردان
 
سایتهای مفید

 •  
  اوقات شرعی


  اوقات به افق :
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب